Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Channel Description:

Články od autora: 'Júlia Mekyňová'

older | 1 | .... | 230 | 231 | (Page 232)

  0 0

  V Slovenskom národnom divadle sa deje personálna výmena na čele riaditeľa Centra marketingu. Z funkcie odchádza Daniel Rabina, jeho nástupkyňou sa stane od júla Radka Stratená.

  0 0

  Investície do telekomunikácií či IT sektora boli jeho doménou, nielen keď patril medzi lídrov J&T. Na tieto brandže sa zameriava aj so svojou vlastnou investičnou skupinou Sandberg Capital. Menej je už známe, že Martin Fedor sa zaujíma aj o poľnohospodárstvo. A nielen v menšom a preto, aby mal peknú farmu na vidieku a vlastné potraviny pre rodinu či známych, tak ako to robí mnoho majetnejších ľudí.

  0 0

  Prečítajte si najdôležitejšie udalosti dňa v skratke TREND.24: Železničná spoločnosť si chce prenajať rušne za 60 miliónov eur

  0 0

  Trh prevádzkovateľov staníc technickej kontroly a pracovísk emisnej kontroly sa bude liberalizovať. Zároveň sa zníži výška pokút za nepodrobenie vozidla technickej a emisnej kontrole v určených lehotách. Vyplýva to z novely zákona o podmienkach prevádzky vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách, ktorú v stredu schválila vláda.

  0 0

  Pred približne pol tuctom rokov si jednu z najväčších domácich investičných skupín J&T rozdelili jej spoločníci na jednotlivé biznisy, od Energetického a průmyslového holdingu (EPH) až po turisticko-rekreačné zoskupenie Tatry mountain resorts.

  0 0

  Verejná doprava má byť alternatívou pre upchaté cesty. Lenže záujem o ňu dlhodobo klesá, aj keď verejné výdavky na ňu rastú. Jedným z dôvodov je nezmyselná prevádzka súbežných autobusových a vlakových spojov.

  0 0

  Pozitívnu odozvu ruskej verejnosti vyvolal návrh prezidenta Vladimira Putina, aby súčasťou získania ruského občianstvo bolo aj zloženie prísahy. Za krátky čas do ruského parlamentu dorazilo takmer sto návrhov, ako by sľub vernosti Rusku mal vyzerať.

  0 0

  Kandidát na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Martin Klus (SaS) pôjde do tohtoročných volieb do vyšších územných celkov (VÚC) ako spoločný kandidát pravicových strán SaS, OĽaNO, NOVA, KDH a OKS. Oznámili to v stredu zástupcovia uvedených politických strán priamo pod oknami súčasného vedenia Úradu BBSK v Banskej Bystrici.

  0 0

  Ťažký týždeň s Janom Gorduličom | A aj o tom, že Šebej je radšej za blbca, ako by mal niekto pochybovať o jeho zásadovosti, Kotlebovi spolustranníci opäť potvrdili kamarádšaft so Smerom a Tomanová bohužiaľ ešte stále “chráni” deti.

  0 0

  Tisíce ľudí dnes protestovali v niekoľkých mestách po celej Indii proti verejnému lynčovaniu moslimov za konzumáciu hovädzieho mäsa. Informovala o tom agentúra AP.

older | 1 | .... | 230 | 231 | (Page 232)